„ŽLUŤÁSCI"

V letošním školním roce 2020/2021 máme zapsáno 23 dětí ve věku
od 2 – 4 let, z toho 8 chlapců a 15 dívek.
Třída Žluťásků se nachází v 1. pavilonu. Dětská šatna je vybavena pěkným nábytkem na ukládání věcí dětí. Každý má svoji značku. Na šatnu navazuje umyvárna a WC. Prostorná třída dětem poskytuje dostatek prostoru ke hře i ostatním činnostem. Pracovní koutky dávají řadu možností k pracovním, výtvarným, manipulačním činnostem a pohybu. Dbáme na to, aby prostředí bylo pro děti příjemné   a estetické. Dohodnutá pravidla nám pomáhají, aby děti byly k sobě ohleduplné, vážily si jeden druhého, učily se samostatnosti a uměly pomoci druhému. Klidným přístupem k dětem chceme docílit maximální spokojenosti dětí v kolektivu. Pobyt zde musí být příjemný, podnětný, bezpečný a všemi směry rozvíjející dětskou osobnost.
Cílem je, aby nově příchozí děti zvládly bez potíží nástup do kolektivu, postupně se adaptovaly, zvládly sebeobsluhu, hygienické a stravovací návyky.
Přejeme všem dětem příjemně strávený pobyt ve školce.

Telefonní číslo: 371 656 109, uč. D. Dicková, V. Dubinová
e-mail: zlutasci@plasy.cz