Třída Žluťásků

V letošním školním roce 2023/2024 máme zapsáno 21 dětí ve věku od 2,5 – 4 let, z toho 10 chlapců a 11 dívek.
Třída Žluťásků se nachází v 1. pavilonu. Dětská šatna je vybavena pěkným nábytkem na ukládání věcí dětí. Každý má svoji značku. Na šatnu navazuje umyvárna a WC. Prostorná třída dětem poskytuje dostatek prostoru ke hře i ostatním činnostem. Pracovní koutky dávají řadu možností k pracovním, výtvarným, manipulačním činnostem a pohybu. Dbáme na to, aby prostředí bylo pro děti příjemné  a estetické. Dohodnutá pravidla nám pomáhají, aby děti byly k sobě ohleduplné, vážily si jeden druhého, učily se samostatnosti a uměly pomoci druhému. Klidným přístupem k dětem chceme docílit maximální spokojenosti dětí v kolektivu. Pobyt zde musí být příjemný, podnětný, bezpečný a všemi směry rozvíjející dětskou osobnost.
Cílem je, aby nově příchozí děti zvládly bez potíží nástup do kolektivu, postupně se adaptovaly, zvládly sebeobsluhu, hygienické a stravovací návyky.
Přejeme všem dětem příjemně strávený pobyt ve školce.

• Telefonní číslo: 371 656 109, uč. D. Dicková, V. Dubinová
  • e-mail: zlutasci@plasy.cz